Loading...
جمعه 30 فروردین 1398 - الجمعة 13 شعبان 1440
بهتر این است که آنچه از ابی عبدالله (ع) می تواند جامعه را جذب کند، آنها را برای جامعه بیان کنیم، عزادران باید برای محرم و ایام تاسوعا و عاشورا آماده شوند و هر طوری که می توانند عزاداری کنند و ذکر مصیبت بخوانند، زمزمه کنند حتی اگر تنها باشند و از آن چیزی که در کربلا بوده است خارج نشوند
error_text
پایگاه اطلاع رسانی دفتر حضرت آیت الله العظمی صانعی :: اخبار دفاتر
اندازه قلم
۱  ۲  ۳ 
بارگزاری مجدد   
پایگاه اطلاع رسانی دفتر حضرت آیت الله العظمی صانعی :: مراسم سخنرانی با حضور جمعی از علماء و روحانیون و طلاب نجف آباد
مراسم سخنرانی با حضور جمعی از علماء و روحانیون و طلاب نجف آباد مراسم سخنرانی با حضور جمعی از علماء و روحانیون و طلاب نجف آباد

بسمه تعالی
روز چهار شنبه پنجم رمضان المبارک جلسه ای با حضور جمعی از علماء و روحانیون شهرستان نجف آباد در دفتر حضرت آیت الله صانعی (مدظله العالی) برگزار گردید.

در این جلسه ابتدا مسئول دفتر معظم له ضمن خیر مقدم به حاضرین از حضور آن عزیزان تشکر نمودند.

در ادامه جلسه حجت الاسلام والمسلمین دانشمند مسئول دفتر معظم له در اصفهان در رابطه با ضرورت نو اندیشی در فقه اسلامی به ایراد سخن پرداختند. وی ضمن گرامی داشت یاد و خاطر مرحوم فقیه عالیقدر حضرت آیت الله العظمی منتظری (قدس سره) از ایشان به عنوان یکی از فقهای پیشگام در تحول فقه نام بردند. ایشان همچنین با بیان بعضی از نظریات فقیه نواندیش حضرت آیت الله العظمی صانعی (مد ظله العالی) این نظریات را نمونه ای از نواندیشی در فقه شیعه دانست.

در ادامه جلسه حجت الاسلام والمسلمین عابدینی استاد سطوح عالیه حوزه و دانشگاه ضمن بیان مطالبی بر ضرورت اتخاذ راهکارهای جدیدی برای حفظ تدریس و تحصیل آزادانه در حوزه های علمیه و حوزه دین پژوهی به ایراد سخن پرداختند .


تاریخ: 1396/3/10
بازدید: 583


....

نام
پست الکترونيکي
وب سایت http://
نظر
کد امنیتی کد امنیتی
کد امنیتی